چرا Gamma Help Desk؟

نرم افزار Help desk گاما نرم افزار کاملا بومی و منطبق با نیازهای روز سازمانهای ایرانی از قبیل بانکها، سازمانهای دولتی، شرکتهای خدماتی و خصوصی می‌باشد.
این نرم افزار دارای مجوز از حراست شرکت ملی نفت،  گواهی ثبت شواری عالی انفورماتیک و مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد

هدف ما ارائه راه حل برای مدیریت کامل خدمات حوزه IT سازمانها و شرکتها می‌باشد، در این زمینه با راه‌اندازی نرم افزار help desk گاما و ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی لازم به مشتریان خود، ماموریت و رسالت خود را به انجام  می‌رسانیم.

تجربه موفق راه‌اندازی در بیش از 50 سازمان بزرگ ایران

 راه‌اندازی کشوری در سطح بانکها
 راه‌اندازی در شرکتهای نفت و گاز
 راه‌اندازی در شرکتهای خصوصی و پیمانکاری
 راه‌اندازی در دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز دانشگاهی
 راه‌اندازی در سازمانهای دولتی
 

گزارشهای جامع عملیاتی و مدیریتی در زمینه‌های مختلف

گزارش خلاصه عملکرد در نرم افزار Help desk گاما

گزارش خلاصه عملکرد در نرم افزار Help desk گاما

امکان یکسان سازی با سایر سامانه‌های سازمانی برای کاهش حجم دوباره کاری

  امکان یکسان سازی با email، Active Directory برای ورود به سامانه
 امکان یکسان سازی با اتوماسیونهای اداری، حضور و غیاب برای یکسان سازی اطلاعات ساختار سازمانی، فهرست پرسنل و سمتهای سازمانی
 امکان ارتباط با sms serviceها برای خبر رسانی از طریق پیامک
 دارای وب سرویسهای متعدد برای برقراری ارتباط از سایر نرم افزارهای مانند مانیتورینگ، VOIP، پرتال سازمانی، و … به نرم افزار گاما

ثبت و حفظ تاریخچه کامل دارائیهای سخت افزاری و نرم افزاری از بدو ورود به سازمان تا اسقاط دارایی

 هر تغییری در اطلاعات تجهیزات و دارائیهای سازمان از قبیل تغییر محل، تغییر وضعیت (درحال تعمیر، در انبار، اسقاط شده، و …) یا تغییر در شناسامه تجهیزات ثبت شده و قابل گزارشگیری است.
   گزارش تغییرات واحدهای سازمانی تجهیزات با امکان فیلترینگ بر اساس تاریخ، نوع، تحویل گیرنده
   امکان گزارشگیری از تجهیزاتی که بیشترین درخواست در مورد آنها اعلام شده است، یا متحمل بیشترین هزینه قطعات و یا هزینه خدمات شده‌اند. بعد از مدتی تجیهزات پرهزینه را می‌توان از چرخه خدمات خارج کرده و در مجموع هزینه‌های سازمانی را کاهش داد.

Resume-Hardware

فرایندهای گوناگون ایجاد درخواست شامل نیازهای جدید، اعلام مشکلات، رخدادهای امنیتی، پیشنهاد، و …

 انواع درخواست در سازمانهای مختلف با توجه به شرایط درخواست، شخص درخواست دهنده، جایگاه  و سمت سازمانی، اهمیت و اولویت درخواست
گردش کار متفاوتی می‌تواند داشته باشد، همه انواع گردشهای کارها به راحتی در گاما قابل تعریف  و مدیریت است.
 درخواستهایی مانند دسترسی به یک پورت خاص، افزایش دسترسی به اینترنت ممکن است نیاز به تاییدهایی مختلفی از جمله رئیس مربوطه، رئیس حراست و … داشته باشد، اینگونه موارد به راحتی در گاما قابل پیاده‌سازی بوده و نیاز به کاغذ را به کلی از بین خواهد برد.
 توزیع درخواست در گاما به 4 شکل مختلف قابل انجام است» 1- توزبع هوشمند به کارشناس، 2- توزیع به گروه‌های کارشناسی، 3- توزیع به شخص توزیع کننده یا dispatcher، 4- توزیع round robin یا چرخشی
   امکان دریافت نظر سنجی از کاربران و یا درخواست دهندگان با توجه به نوع درخواست به راحتی توسط راهبر سامانه گاما قابل انجام است.

مدیریت دانشنامه

   امکان ثبت راه حلهای گوناگون در گاما توسط کارشناسان و افراد مجاز میسر است. برای هر راه حل، پیوست، تصویر راهنما، کلمات کلید، گروه و طبقه انتخاب نمایید.
   نمایش هوشمند و خودکار راه حل به درخواست دهنده هنگام ایجاد درخواست با توجه به نوع درخواست انتخابی توسط گاما انجام می‌پذیرد، بسیاری از درخواستهای متدوال با یک راهنمایی خلاصه، یا یک تصویر راهنما قابل پاسخ دهی است که گاما اینکار را برای شما انجام می‌دهد.

مدیریت انبار قطعات

   امکان مدیریت مصرف قطعات
   فرمهای درخواست خرید، خرید-ورود به انبار، فرم تنخواه
   امکان تعریف گردش کار work flowهای مختلف برای هر یک از فرمها برحسب شرایط سازمان
   امکان مدیریت هزینه خرید قطعات، قطعات برگشتی و …
   امکان درخواست قطعه از انبار توسط کارشناسان و یا دریافت مجوز برای مصرف قطعه

خبررسانی از طریق sms, email در زمینه های مختلف

   اگر قرارداد خرید و پشتیانی خود را در گاما وارد نمایید، علاوه بر برقراری ارتباط با مدیریت تجهیزات و نرم افزارها، قبل از سررسید قرارداد گاما یادآوریهای لازم را انجام خواهد داد
   دیگر نگران دیر شدن درخواستها نباشید، چنانچه درخواستی به هر دلیل با تاخیر انجام گردد، به مدیر و یا سرپرستان مورد نظر اعلام می‌شود.