با توجه به توافق‌های صورت گرفته بین دو شرکت دومان سامانه و شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان (ITT) که از زیرمجموعه‌های بانک قوامین به حساب می‌آید، این دو شرکت با هم شریک تجاری شده و در پروژه‌های مدیریت خدمات فناوری اطلاعات با یکدیگر همکاری می‌کنند.

در راستای این مشارکت که با حفظ برند گاما صورت گرفته است، شرکت دومان سامانه به محل شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان نقل مکان کرده و از این پس خدماتی بهتر و شایسته‌تر، به شما سروران گرامی ارائه خواهیم داد. در این راستا، سبد خدماتی گامادسک به لطف شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان بزرگ‌تر شده و در زمینه‌های مختلفی از جمله آموزش‌های تخصصی، نرم‌افزار Help Desk گاما، نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا، مشاوره، نرم‌افزارهای تخصصی شرکت ITT، دیتاسنتر و… به همکاری می‌پردازند.

گامادسک

همچنین شرکت دومان سامانه که دارای ۲ نرم‌افزار Help Desk و نرم‌افزار حسابداری آنلاین است، مفتخر است اعلام کند که نرم‌افزار Help Desk گاما را بازطراحی کرده که کاملا منطبق بر ITSM می‌باشد. شرکت دومان سامانه با شراکت صورت گرفته، توانسته خدمات و پروژه‌های مدیریت خدمات فناوری اطلاعات خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی را جذب کند. مشتریانی همچون شرکت راهبرد هوشمند بانک شهر، سازمان صنایع دفاع، شرکت بیمه سایپا، شرکت نفت فلات قاره و.. مشتریانی هستند که هم‌اکنون گاما افتخار راه‌اندازی نرم‌افزار هلپ‌دسک خود را در این شرکت‌ها داشته است.

لازم به ذکر است شرکت پارس تکنولوژی سداد (که این پروژه بزرگترین پروژه پشتیبانی عملیات IT در کشور است) توسط گاما انجام شده است و راه‌اندازی این پروژه بزرگ برای گاما، افتخار بزرگی به شمار می‌آید.

حوزه‌های فعالیت شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان عبارت است از نظام نت، خدمات مرکز داده، سخت‌افزار و تامین قطعات، طراحی و تولید سیستم‌های حسابداری و.. . همچنین شرکت ITT دارای محصولاتی مانند سامانه هوشمند مدیریت و اتوماسیون اداری نیز می‌باشد.

این همکاری‌ها و خدمات که بین دو شرکت دومان سامانه و ITT شکل گرفته است، در چندین مرحله ارائه خواهد شد که در مرحلهی اول، همکاری در زمینه نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا می‌باشد.

به امید موفقیت‌های بیشتر دو شرکت و ارائه خدمات بهتر و باکیفیت‌تر به شما عزیزان.